Aire Lliure Absoluts

TAULA DELS RÈCORDS ACTUALITZADA

 

Tancat a 15/03/2018

RÈCORDS ABSOLUTA AIRE LLIURE

 

HOMES

 

Prova Marca Atleta Edat Categ. Lloc Data
100 13.4 Joan Anglada Paituví 28/07/97 Sub16 Sant Celoni 10-03-12
200 24.99 Ayoube Soghiuri El Kabbazi 26/01/97 Sub23 Sant Celoni 21-04-12
400 57.85 Manuel Garcia Diaz 07/07/73 M40 Granollers 15-04-18
800 2.06.46 Ilias Regragi Ahmadi 18/01/96 Sub23 Sant Celoni 21-04-18
1.500 4.15.23 Alán Pérez Hidalgo 05/03/97 Sub23 Granollers 15-04-18
5.000 16.22.15 Sergi Matas Largo 17/07/96 Sub23 Sant Celoni 21-04-18
10.000 32.16.88 Alex Arellano Tresserras 28/06/96 Sub23 Sant Celoni 18-03-18
110 tanques            
400 tanques            
3.000 obstacles 9.48.48 Alex Arellano Tresserras 28/06/96 Sub23 Granollers 15-04-18
Disc 31,06 Marçal Cruz Martí 05/08/73 M40 Mollet 02-06-15
Pes 9.56 Marçal Cruz Martí 05/08/73 M40 Logroño 14-05-17
Javelina 28,95 Marçal Cruz Martí 05/08/73 M40 Logroño 14-05-17
Martell 42,16 Marçal Cruz Martí 05/08/73 M40 Sant Celoni 08-04-17
Martell pesat 12,74 Marçal Cruz Martí 05/08/73 M40 Logroño 14-05-17
Llargada 5,00

5,00

Adrian Monik (POL)

Hicham Ben Abdelial

26/03/93

14/11/96

S

Sub23

Sant Celoni

Sant Celoni

13-06-17

21-04-18

Triple            
Perxa            
Alçada            
1.000 marxa 3.57.0 Adrià Galin Pons 21/05/93 S Sant Celoni 13-06-17
3.000 marxa 20.58.05 Albert Galin Calvo 26/02/52 M60 Sant Celoni 14-05-16
5.000 marxa 22.36.4 Adrià Galin Pons 21/05/93 S Toulouse F 21-05-17
10.000 marxa 54.35.02 Adrià Galin Pons 21/05/93 S Sant Celoni 01-11-16
20.000 marxa 2h22.33.58 Albert Galin Calvo 26/02/52 M60 Balma F 16-11-14
Mitja Marató 1h25.02 Joan J Artero Martínez 06/02/53 M55 Mataró 04-11-12
Marató 3h11.26 Joan J Artero Martínez 06/02/53 M55 Castelldefels 21-10-12
1.000 2.57.9 Adrian Monik (POL) 26/03/93 S Sant Celoni 13-06-17
1 mila 5.39.6 Andreu Alvarruiz Serrano 05/07/85 S Sant Celoni 14-05-16
10 Km ruta 38.51 Joan J Artero Martínez 06/02/53 M55 Montmeló 29-04-12
20 Km ruta 1h20.31 Joan J Artero Martínez 06/02/53 M55 Mataró 04-11-12
10 Km m ruta 51.17.9 Adrià Galin Pons 21/05/93 S Trieste ITA 20-10-16
Pentatló llança 2633 pts Marçal Cruz Martí 05/08/73 M49 Logroño 14-05-17
Relleus 4X100 53.42 Manuel García Díaz

Osama Rubio Taek

Marc Vergés Puig

Edgar Soldevila Fernández

07/07/73

02/09/01

25/05/03

09/07/03

M40

S

Sub16

Sub16

Granollers 15-04-18
Relleus 4X400 3.46.27 Ayoube Soghiuri El Kabbazi

Ilias Regragi Ahmadi

Manuel Garcia Dí8az

Sergi Matas Largo

26/01/97

18/01/96

07/07/73

17/07/96

Sub23

Sub23

M40

Sub23

Sant Celoni 21-04-18

 

 

DONES

Prova Marca Atleta Edat Categ. Lloc Data
100 12.9 Fanta Cissé Diallo 13/04/99 Sub16 Sant Celoni 09-03-13
200 27.3 Fanta Cissé Diallo 13/04/99 Sub16 Sant Celoni 25-05-13
400 1.18.77 Carme M Pérez Merino 02/09/64 W50 Barna S 12-07-17
800 3.13.0 Joana Pérez Colomer 22/12/98 Suib20
1.500 6.50.0 Viyets Tremoleda Ruiz Sub18 Sant Celoni 13-02-16
5.000 22.58.9 Sònia Martínes Tijeras 25/08/(5 S Sant Celoni 01-07-17
10.000 49.57.4 Sònia Martínez Tijeras 25/09/85 S Sant Celoni 11-02-17
5.000 marxa 27.49.44 Anna Galin Pons 29/07/95 Sub20 Barna CD 05-04-14
Llargada 3,53 Fanta Cisse Diallo 13/04/99 Sub14 Barcelona 31-03_12
Triple 7,37 Mari C Molina Puyo 13/10/69 W45 Elche 26-06-16
Alçada 1,46 Fanta Cisse Diallo 13/04/99 Sub16 Castellar 09-06-13
Pes 6,80 Sònia Martínez Tijeras 25/09/85 S Sant Celoni 13-06-17
10 Km ruta 53.29 Carme Freire Ariño 28/05/64 W45 Barna S 19-01-14
5 Km marxa ruta 35.35.0 Carme Freire Ariño 28/05/64 W45 Badalona 17-02-12
1.000 3.43.0 Sònia Martínez Tijeras 25/09/85 S Sant Celoni 13-06-17